E Ticaret

E Ticaret İçin Xml Veren Firmalarda Top 10

E ticaret için xml veren firmalar 2022 güncel haliyle sizlerle. E ticaret sektörünün pandemi etkisi ile geldiği nokta aşikar. Toptan ürün alımı gerçekleştirip satış yapabilmek mümkün. Ayrıca xml bayilik yöntemi ile depolama ve personel ihtiyacı duymadan para kazanmak mümkün.

E ticaret sitelerine xml veren farklı kategorilerde bir çok firma mevcut ancak firmalardan herhangi birini seçmek ilk etapta doğru bir adım olmayabilir.

Ancak firmalarla çalışan kişilere sorup veya detaylı bir araştırma yaparsanız en doğru olanı yapmış olursunuz. Firmanızı belirledikten sonra ürünleri sitenize veya satış yaptığınız pazaryeri v.b. kanallara aktarmak gerekir.

Xml entegrasyonu için ücret talep edilebilir. Çekilen ürünlerinizi tarafınıza verilen komisyon oranlarına göre düzenlemelisin. Sonrasında ürünleri sitenizde kar marjı belirleyerek satışa sunmalısınız.

E Ticaret İçin Xml

E Ticaret İçin Xml Almanın Avantajları

  • Stok ve depo maliyetinizi ortadan kaldırır. Ürünleri stoklamanız gerekmez. Haliyle bu bütçeyi reklam veya personel ihtiyacına kaydırabilirsiniz.
  • Ürün ekleme, isimlendirme, açıklama, fotoğraf çekimi ve fiyatlandırma gibi detaylarla uğraşmazsınız buna ek olarak eğer farklı masraflarınız var ise fiyatları yükseltebilirsiniz.
  • Ürün satış sonrası paketleme ve kargo maliyeti olmaz. Fiziki olarak yorucu bir süreç yaşamazsınız.

E Ticaret İçin Xml Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

  • Başvuru yapmadan önce bazı firmaların şartları arasında kendi internet sitenizi açmak.
  • Sistemin güncel tutulması için yapılması gerekenleri mutlaka görüşün. Günlük güncelleme zamanı gibi önemli detaylara dikkat etmek gerekir. Zira müşterimizin satın aldığı ürün tedarikçide olmazsa %80 oranında olumsuz bir durum yaşamış kullanıcılar sitemize tekrar gelmez.
  • Resmi bir şirket varlığına ihtiyaç duyulması önemli bir durum. Fatura kesme zorunluluğu vardır. Bu nedenle bayilik almak isteyen web sitesinin güvenirliği önemlidir.
  • Xml sisteminin en güzel özelliği binlerce ürünün pazarlanabilmesini sağlar.
  • Xml veren firmanın güvenliği çok önemlidir.

E Ticaret İçin Xml Veren Firmalar

Xml bayiliği konusunu iyi bir şekilde araştırmak ek olarak Farklı firmalardan çevreden bilgi almak xml bayiliği öncesi şart. Sonrasında ücretsiz veya ücretli hizmet veren firmalar arasında bize en uygun seçeneği seçip devam etmeliyiz.

Giyim kategorisinde xml veren firmalarla çalışacak iseniz önerimiz google sıralamaları iyi olan firmalara yönelmeniz olacaktır.

Anne ve Bebek Ürünleri Üzerine XML Veren Firmalar

Bazı firmalar hizmet vermeyi bırakmış olabilir. Sitelerden açılmayan olursa lütfen bize bildirin.

Minikoliwww.minikoli.comXML Bebekwww.xmlbebek.com
Bebolly Kidswww.bebollykids.comBebeğim Olacakwww.bebegimolacak.com
Baby Nestswww.babynests.comZeylandwww.zeyland.com.tr
Mutlu Bebewww.mutlubebe.comModakidswww.modakids.com
Aktif Bebekwww.aktifbebek.comİlke Bebewww.ilkebebe.com
Bebek AVMwww.bebekavm.comAy Babywww.aybaby.com.tr
Miny Babywww.minybaby.comFreesure Shopwww.freesureshop.com

YokYok

Farklı kategorilerde yer alan 50.000 civarı ürün içeren firma satış için %25 komisyon oranı veriyor.

Tarafımıza iletilen xml içeriğinde ürün isim, açıklama, fotoğraf, varyant ve seo bilgileri gelir ayrıca firma online destek hattı ve whatsapp gruplarından bayilere yardımcı oluyor.

Aylık, yıllık veya bir kez ödeme ile tam kullanım tercihlerini seçebilirsiniz.

Sihirbaz Ayakkabılar

Ayakkabı sektöründe uzun yıllar hizmet veren firma ekstra bununla birlikte kıyafet, çanta, gözlük ürünlerine yer veriyor.

Datagate

Bilgisayar ve elektronik ürünleri sabit disk, hafıza kartı, anakart ve optik ürünler yer alıyor.

Ews

Kargo anlaşmasına göre bayilik çeşitleri bulunan bir firma. Yetkilileri ile iletişime geçerek mutfak ürünleri ve ev gereçleri konusunda sitenize ürün yükleyebilirsiniz. 7 farklı kategoride hizmet veren firma %40 civarında iskonto uyguluyor.

E ticaret konusunda merak ettiğiniz bir çok konu hakkında bilgi almak için tıklayın. E ticaret için xml konusunda tüm sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz.

Başa dön tuşu